Dodane przez Curaform 16 listopada 2018

Opiekunka do Pani w Regensburgu - 323/02 BONUS świąteczny !

Miejsce pracy: Niemcy, Regensburg

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJPani 90 lat, 164 cm, 58 kg , początki demencji, z chorobami reumatycznymi. Porusza się samodzielnie z laską lub rollatorem. Pani wykształcona,  uporządkowana, rodzinna, komunikatywna. Lubi krótkie spacery i sport w TV.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym z mężem – nie wymaga opieki ,  5 pokoi, miasto. do sklepu 15 min pieszo. DLA OPIEKUNKI: pokój na piętrze, łazienka, balkon, TV, Internet.

OBOWIĄZKI: pomoc higienie ciała i czynnościach toaletowych, przy ubieraniu. Towarzyszenie w wizytach lekarskich. Zakupy, gotowanie (dla 3 osób w tym opiekunka), pranie, prasowanie. Podlewanie roślin.

Wymagania: kobieta, z doświadczeniem w opiece , komunikatywną znajomością niemieckiego, niepaląca,

LOKALIZACJA: Regensburg

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 10.12.2018.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl