Dodane przez mcareservices 04 grudnia 2018

PODOPIECZNY 82 lata z demencją i chorobą Parkinsona- oferta dla mężczyzn! / nr oferty MCS/3359

Miejsce pracy: Niemcy

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Nr oferty: MCS/3359
Nr KRAZ: 10608

1350 euro netto

CHARAKTERYSTYKA MIEJSCA PRACY:

  • Podopieczny: 82 lata / 175 cm / 85 kg
  • PG: 4
  • Podopieczny ma problemy z poruszaniem się. Przemierza krótkie odcinki z pomocą chodzika. Cierpi na demencję oraz chorobę Parkinsona. Nie występują ani problemy z inkontynencją, ani z niekontrolowaniem wypróżniania. Trzeba pomagać przy higienie oraz ubieraniu. Brak wstawania w nocy.Podopieczny jest miły i towarzyski, lubi słuchać muzyki oraz oglądać TV.
  • Warunki mieszkaniowe: Piękny dom jednorodzinny / żona podopiecznego jest obecnie w szpitalu / osobny pokój dla opiekuna / internet zostanie założony

OBOWIĄZKI:

  • Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
  • Wsparcie podopiecznego w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
  • Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
  • Organizowanie czasu wolnego, spacery, rozmowy, gry, wspólne oglądanie TV oraz słuchanie muzyki.

OCZEKIWANIA:

  • Czynne prawo jazdy kat. B, osoba niepaląca
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
  • Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

OFERUJEMY:

  • Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
  • Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
  • Gwarancję terminowych wypłat
  • Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
  • Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
  • Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@mcare.pl
Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 516 716 816

Prosimy o zwarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem danych jest MediCare Services sp.
z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-464), ul. Majowa 7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

rekrutacja@mcare.pl
+48 516 716 816