Dodane przez Promedica24 06 grudnia 2018

Praca u sympatycznej seniorki - 16 700 zł i bonus 300 euro! BARDZO DOBRE WARUNKI

Miejsce pracy: Niemcy

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Podopieczna

Pani L. (lat 90) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, cierpi na osteoporozę. Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora i potrzebuje osoby, która by ją asekurowała. Występują u niej problemy ze słuchem i wzrokiem. Pani L. jest po zawale, cierpi na niewydolność serca, przez co musi przyjmować specjalistyczne leki. Potrzebuje pomocy przy myciu, pielęgnacji ciała, korzystaniu z toalety i ubieraniu. Pani L. bardzo lubi towarzystwo, jest uśmiechnięta i pogodna. Sklepy oddalone są o 15 minut od miejsca zamieszkania.

Obowiązki opiekunki

pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

pomoc przy poruszaniu się

drobne prace domowe

robienie zakupów

dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

własny pokój wyposażony w telewizor i dostęp do Internetu dla opiekuna

dom z ogrodem

w pobliżu sklep spożywczy

w pobliżu obiekty kulturalne

wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego

wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie 16 700 zł oraz do 300€ ŚWIĄTECZNEJ PREMII

Zarobisz więcej niż w Polsce oraz oszczędzisz na codziennych kosztach życia

Opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i dodatkowe ubezpieczenie

Organizacja wyjazdu i wszystkie formalności są po naszej stronie

Zapewniamy transport prosto do domu podopiecznego, wraz z zamieszkaniem i wyżywieniem

Dajemy Ci całodobowe wsparcie podczas wyjazdu. Będziemy w stałym kontakcie

DLA OSÓB NIEZNAJĄCYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO OFERUJEMY BEZPŁATNE KURSY JĘZYKOWE

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

- Telefonicznie pod numerem +48 22 250 55 00

- Osobiście w jednym z naszych lokalnych oddziałów. Szczegóły znajdziesz TUTAJ

- Poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego TUTAJ

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ!

Mamy duże doświadczenie w branży. Działamy na rynku już od 14-tu lat

Współpracowało z nami już 35.600 Opiekunów, a co 4-ty z nich trafił do nas z polecenia

Posiadamy największą bazę ofert pracy dla opiekunów. Nie musisz czekać na wyjazd

Rekrutujemy w 44 oddziałach na terenie całej Polski

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności