Dodane przez DanzigePflege 12 grudnia 2018

Opiekunka do samotnej seniorki bez demecji, na styczeń/ Bawaria

Miejsce pracy: 95126 Schwarzenbach

14.01.2019

Do ustalenia

95126 Schwarzenbach

1200-1300 €

Opiekunka z dobrym   niemieckim do samotnego seniorki

 z 95126 Schwarzenbach

Seniorka  -ur 1950 r.  / 45  kg, 160 cm, Pflegegrad 3

Podopieczna porusza się pod rękę lub za pomocą wózka inwalidzkiego, jest po wylewie ma częściowy paraliż , bez demencji, czasem potrzebuje wsparcia w toalecie.

Nocne wstawanie może zdarzyć się z przypadku.

Seniorce trzeba pomagać w utrzymaniu higieny osobistej, w ubieraniu się i w zmianie podkładów.

Seniorka  mieszka sam  w domu jednorodzinnym z ogrodem.

Obowiązki: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, prowadzenie domu,

Dla opiekunki  jest  własny pokój, Internet, osobna łazienka.

Czas wolny 1 ½  dnia wolnego w tygodniu.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie/-palące

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry  opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt
0048 696996663
0048 692107099
0048 664450845
info@danzigepflege.eu