Dodane przez Medipe 18 grudnia 2018

ZLECENIE DO TOWARZYSKIEJ I AKTYWNEJ SENIORKI DLA OPIEKUNKI Z PRAWEM JAZDY

Miejsce pracy: Berching

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 31429

Data wyjazdu: 03.01. – 03.03.2019

Miejscowość: 92334 Berching

Stawka: 1300 EURO + PREMIA

Pani Gerta (79 l.) to drobna i sympatyczna Seniorka, która ma problemy z sercem oraz nerkami (przez co musi pić 1,5 l dziennie). Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Porusza się o rollatorze, nie wymaga wsparcia podczas wstawania. Seniorka potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała oraz przebieraniu. Pani lubi jeść warzywa oraz mięso. Jest osobą bardzo rozmowną i towarzyską. Lubi aktywnie spędzać czas w towarzystwie Opiekunki, dlatego ważne, by miała prawo jazdy i w miarę potrzeb jeździła z Seniorką w różne ciekawe miejsca.

Mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście, ma dwa koty. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny pokój z internetem, TV oraz osobną toaletą. Do dyspozycji jest też samochód.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Zapraszamy do kontaktu:
tel . 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl