Dodane przez Medipe 15 stycznia 2019

SPRAWDZONE ZLECENIE NA 2 MIESIĄCE DO SENIORA Z CUKRZYCĄ

Miejsce pracy: Merzenich

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 31792

Termin: 30.01. - 30.03.2019

Miejscowość: 52399 Merzenich

Stawka: 1250 EURO

Opis zlecenia:

Pan Peter (72 l.) cierpi na podwyższone ciśnienie, słabość starczą i cukrzycę. Senior ma problemy z sercem, po przebytym wylewie ma niedowład lewej strony ciała. Pan siedzi na wózku inwalidzkim – sam wstaje i siada, nie potrzebuje przy tym wsparcia. Potrzebuje pomocy podczas kąpieli, pielęgnacji ciała i przebierania się. Pan Peter stosuje dietę dla cukrzyków. 3 razy w ciągu dnia przychodzi zewnętrzna służba medyczna i podaje insulinę. Pan jest bardzo sympatyczny i bezproblemowy.

Na zleceniu znajdują się: wózek inwalidzki, balkonik, krzesło toaletowe oraz łóżko pielęgnacyjne.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z TV, internetem oraz tanią linią telefoniczną do Polski.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro
jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Zapraszamy do kontaktu:
tel. .
 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS
 o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl