Dodane przez ajpartners 28 stycznia 2019

1400 € do opieki towarzyski i komunikatywny Senior pewna i stabilna praca w A&J Partners

Miejsce pracy: Burgwedel

Poszukujemy Opiekunki do Pana Mohammeda, 80-letniego Seniora z miasta Burgwedel. Podopieczny mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. Żona Pana Mohammeda jest odpowiedzialna za gotowanie oraz prace domowe. Pan Mohammed czasami ma problemy z orientacją czaso-przestrzenną, z racji wieku ma też problemy z poruszaniem się, korzysta z wózka inwalidzkiego oraz chodzika. Podopieczny jest osobą towarzyską, potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i trudniejszych zabiegach higienicznych ciała. Senior posiłki spożywa samodzielnie i nie wymaga wsparcia w nocy. 

Szukamy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego, empatią w wykonywaniu zawodu, doświadczeniem w opiece osób starszych.

Więcej informacji o ofercie:
 
W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83
mailowo: ajp@ajpartners.pl
osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202
Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

 

Kurs:
Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz zarabiać do 1700 € miesięcznie, zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy. Wyślij smsa na nr  602-495-561 - prosimy zostawić wiadomość sms, w treści wpisać imię, oddzwonimy i udzielimy wszelkich informacji.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.