Dodane przez ajpartners 29 stycznia 2019

1350 € bezpłatny przejazd sztela w Neu Wulmstorf wyjedź z A&J Partners

Miejsce pracy: Neu Wulmstorf

A&J Partners poszukuje opiekunki do Panny Anny Marii, 82-letniej Seniorki z Pana Neu Wulmstorf, z Dolnej Saksonii. Pani Anna Maria mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, ale potrzebuje pomocy w opiece nad żoną. Pani cierpi na demencję, czasami miewa zaburzoną orientację czasoprzestrzenną. Wdzięczna staruszka, której czasami z racji choroby uda się popaść w smutek i przygnębienie, mimo to stara się cieszyć z drobnych czynności dnia codziennego i towarzystwa ludzi. Pani Anna Maria to osoba o spokojnym uosobieniu. Seniorka wymaga pomocy przy ubieraniu się, jedzeniu, zabiegach higienicznych ciała. Nocami nie wymaga wsparcia. Opiekunka będzie dodatkowo odpowiedzialna za pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy, sprzątanie. Szukamy osoby z doświadczeniem przy opiece osób z demencją, komunikatywną znajomością języka niemieckiego. 

 

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

602-495-561

 

Więcej informacji o ofercie pracy:

W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83

mailowo: ajp@ajpartners.pl  w tytule: AJP/365

osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.