Dodane przez ajpartners 05 lutego 2019

Zlecenie do miłego, uroczego, 82- letniego Pana Alois z Tuntenhausen 1350 € Senior ma małe pieski

Miejsce pracy: Tuntenhausen

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pana Alois, z miasta Tutenhausen, 82-letniego Seniora. Pan Alois mieszka z żoną, ale ona nie wymaga opieki, tylko potrzebuje wsparcia w dbaniu o męża. Nasz podopieczny korzysta z chodzika, łóżka specjalistycznego, wózka inwalidzkiego.  Dom jest wyposażony w niezbędny sprzęt ułatwiający poruszanie się Panu Alois, tj. wyciąg, również schodowy i krzesło toaletowo-prysznicowe. Podopieczny posiłki je samodzielnie, wymaga pomocy przy ubieraniu, zabiegach higienicznych ciała. Żona Pana Alois jest odpowiedzialna za zakupy, a w domu małżeństwa mieszkają z nimi 4 małe pieski- nieszczekliwe, opiekunka NIE JEST odpowiedzialna za opiekę nad nimi. Pan Alois jest uroczym, miłym Seniorem. Opiekunka będzie miała do dyspozycji pokój z dostępem do Internetu. Szukamy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w opiece osób starszych i empatią.

 

 

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

602-495-561

 

Więcej informacji o ofercie pracy:

W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83

mailowo: ajp@ajpartners.pl  w tytule: AJP/379

osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.