Dodane przez apn_opieka 06 lutego 2019

Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia

Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec i Holandii.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Wynagrodzenie:  do 1700 € miesięcznie

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Opis stanowiska:

- opieka nad osobami starszymi

- pomoc w prowadzeniu domu

- pomoc w czynnościach związanych z higieną (kąpiel, poranna toaleta)

- pomoc w ubieraniu się

- organizacja czasu wolnego podopiecznych

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • ZUS od średniej krajowej
  • Zwrot kosztów podróży
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny: 774-025-245

CV na adres: biuro@apnopieka.pl