Dodane przez ajpartners 06 lutego 2019

Zlecenie w Monachium wyjedź z A&J Partners do Pani 84-letniej seniorki 1250 € komunikatywny j. niemi

Miejsce pracy: Monachium

A&J Partners poszukuje opiekunki do 84 letniej Pani Herty z Monachium. Nasza podopieczna jest osobą samotną, z racji starszego wieku porusza się przy pomocy chodzika, posiłki spożywa samodzielnie, łatwiejsze zabiegi higieny ciała wykonuje sama, potrzebuje pomocy przy tych trudniejszych. W tym momencie przebywa na turnusie rehabilitacyjnym dla seniorów. Pani Herta jest osobą spokojną, szczerą, lubiącą ład i ułożony plan każdego dnia. Ma początki demencji, kołatanie serca. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, empatią, doświadczeniem w opiece osób starszych.  Opiekunka zamieszka we własnym pokoju.

 

 

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

602-495-561

 

Więcej informacji o ofercie pracy:

W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83

mailowo: ajp@ajpartners.pl  w tytule: AJP/380

osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.