Dodane przez ajpartners 07 lutego 2019

1300 € zlecenie w Duisburg wyjedź z A&J Partners do 95-letniej samotnej seniorki 1300 € od 01.03.201

Miejsce pracy: Duisburg

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pani Elizabeth, 95- letniej samotnej seniorki z miasta Duisburg. Nasza Seniorka z racji podeszłego wieku porusza się przy pomocy chodzika, wózka inwalidzkiego i chodzika. Dom Podopiecznej jest przystosowany do Jej potrzeb, tj. jest wyposażony w wyciąg, łóżko specjalistyczne, poprawiające komfort snu.

Pani Elisabeth posiłki spożywa samodzielnie, potrzebuje pomocy w ubieraniu się, zabiegach higienicznych ciała, noce przesypia spokojnie. Seniorka nie jest osobą schorowaną tylko starszą. Możemy ją opisać, jako osobę serdeczną, przyjacielską i pozytywnie nastawioną do opiekunki.

 

Szukamy osoby z dobrą znajomością, doświadczeniem w opiece osoby starszej, empatią.

 

 

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

602-495-561

 

Więcej informacji o ofercie pracy:

W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83

mailowo: ajp@ajpartners.pl  w tytule: AJP/378

osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.