Dodane przez ajpartners 08 lutego 2019

Komunikatywny niemiecki 1450 € sztela od 11.02.2019 w Weselerwald do opieki Pani Luzia 91 letnia sen

Miejsce pracy: Weselerwal

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pani Luziy, 91 letniej seniorki z miasta Weselerwal. Seniorka ma początki demencji, z tego powodu momentami miewa zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną. Do pomocy dwa razy dziennie przychodzi pielęgniarz- zakłada rajstopy uciskowe. Panu Luzia porusza się przy pomocy chodzika lub wózka inwalidzkiego, z powodu inkontynencji nosi pieluchomajtki. Pani potrzebuje pomocy przy zabiegach higienicznych, ubieraniu się i jedzeniu- ma problemy z połykaniem, jedzenie trzeba rozdrabniać. W mieszkaniu Pani Luizy mieszka piesel rasy Jack Russel Terrier oraz syn z synową.

Do zadań opiekunki będzie pranie, sprzątaniem, gotowanie, zakupy. 

Szukamy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w opiece, empatią. 



Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach. 
602-495-561

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.