Dodane przez ajpartners 11 lutego 2019

1300 € lekkie zlecenie w Linnich do opieki Pan Arnold 84-letni senior wyjedź z AJ Partners

Miejsce pracy: Linnich

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pana Arnolda, uroczego, starszego seniora z miasta Linnich. Pan Arnold ma 84 lata i jest osobą w dużej mierze samodzielną- sam je, ubiera się i wykonuje zabiegi higieniczne. Z powodu starszego wieku porusza się przy pomocy chodzika, jest częściowo inkontynenty, dlatego nosi wkładki. Noce przesypia spokojnie, nie jest wymagane wstawanie. Rodzina poszukuje opiekunki, która będzie mu towarzyszyła w dniu codziennym i umilała samotny czas przez rozmowę. Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, doświadczenia w opiece osób starszych  empatycznego podejścia do Podopiecznych.
Opiekunka zamieszka we własnym pokoju z Internetem, Tv, w domu jednorodzinnym, do najbliższego sklepu jest ok. 10 min. pieszo. Do zadań opiekunki oprócz opieki nad seniorem będzie:  gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, w razie potrzeby - wyjścia do lekarza/apteki itp.

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.
602-495-561

Więcej informacji o ofercie pracy:
W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83
mailowo: ajp@ajpartners.pl  w tytule: AJP/381
osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202
Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.