Dodane przez DolceVita 11 lutego 2019

Opiekunka od zaraz okolice Murg

Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną   znajomością j. niemieckiego  do opieki nad 17-letnim chłopakiem. Podopieczny ma 167 cm wzrostu i waży 60 kg, cierpi na upośledzenie umysłowe potrzebują pomocy przy higienie oraz codziennych czynnościach. Do dyspozycji opiekunki pokój, internet, TV.  Zlecenie od zaraz w okolicach Murg. Gwarantujemy legalne wyjazdy z pełną organizacją i koordynacją całego pobytu w Niemczech. POLSKA UMOWA ZLECENIE !!! Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające poziomowi znajomości języka niemieckiego oraz kwalifikacjom, formularz A1, EKUZ, opłacony transport, opieka koordynatorów. 506-677-444/ 504-014-848 (pon.-pt. 9.00 – 17.00)

Jesteśmy uczestnikiem Programu 

RZETELNA Firma 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.