Dodane przez myBetreuerin 11 lutego 2019

1700€ opiekun lub opiekunka dla Pana Oskara

Miejsce pracy: Stuttgart

podopieczny, pan Oskar, wiek 90 lat, waga 60 kg, wzrost 170cm


Pan Oskar jest po wylewie i ma amputowaną jedną nogę. Większość dnia spędza w łóżku lub na wózku inwalidzkim. Ze względu na wiek nie jest w stanie samodzielnie wstawać, czy przesiadać się na wózek, potrzebuje przy tym pomocy opiekuna. Transfer na wózek i z powrotem wykonuje się specjalnym Liftem - podnośnikiem, nie trzeba dźwigać. Mycie i ubieranie wykonuje się w łóżku, pan Oskar ma na stele podłączony cewnik, nie musi korzystać z toalety, używa tez do załatwiania się kaczkę do łóżka.

Pan Oskar jest osobą kontaktową i nie ma demencji starczej. Jest miły sympatyczny i bardzo wdzięczny za pomoc i pracę którą wykonuje opiekun/ka.

 

Choroby: częściowy niedowład po wylewie, amputowana noga , osłabienie starcze.

W tym samym domu z panem Oskarem mieszka jego żona, która nie wymaga opieki.

Do dyspozycji opiekuna: oddzielny pokój z Internetem  i oddzielna toaleta. Można palić na zewnątrz. Codziennie przerwa 3 godziny. Dom jednorodzinny  z ogrodem w miejscowości:  D-73760 Ostfildern 20min metrem od centrum Stuttgartu.

Zadania dla opiekuna/ki: dbanie o porządek w domu, zakupy, gotowanie, pranie, mycie i ubieranie podopiecznego w łóżku, opróżnianie woreczka z moczem oraz kaczki, transfer za pomocą podnośnika/Liftu


Zlecenie również dla osób z podstawowym językiem niemieckim oraz panów.

 

Termin od 01.03.19

Stawka 1700 Euro tylko na własną działalność gospodarczą lub Gewerbe

+ 150 Euro za podróż

W razie potrzeby chętnie pomożemy przy założeniu Gewerbe.

 

 

Kontakt:

 

+48 605 323 663

+49 151 12664701

 

wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer  605 323 663  - oddzwonimy! 

 

kontakt@mybetreuerin.de

 

 

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.