Dodane przez DanzigePflege 15 lutego 2019

Krótkie zlecenie do prowadzenia domu ! od 13.03 do 03.04

Miejsce pracy: 91626 Schopfloch

13.03.2019

Do 03.04.2019

91626 Schopfloch.

1340 €+ Premia Świąteczna

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim

Seniorka   Inge ur. 1932 r.  165 cm, 52 kg. Pflegegrad 1

Seniorka porusza się za pomocą rolatora , nie ma chorób starczych.  Przesypia noce i sama dba o higienę osobistą.

Mieszka z mężem Willi , ur. 1929 r. 175 cm, 82 kg ,

Pflegegrad 2

Senior nie ma chorób starczych porusza się o rolatorze.

Jest samodzielny w toalecie , przesypia noce. Trzeba dopilnować, żeby senior wziął prysznic.

Obowiązki: dbanie o dom, zakupy, gotowanie.

Dla opiekunki własny pokój, osobna  toaleta, Internet .

Wymagania:

- komunikatywną znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy jest wymagane

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry  opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt
0048 696996663
0048 692107099
0048 664450845
info@danzigepflege.eu