Dodane przez ajpartners 18 lutego 2019

sprawdzone zlecenie z j. podstawowym AJ Partners do Pani Gertrudy 75 letniej seniorki 1000 €

Miejsce pracy: Haiger

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pani Gertrudy z miasta Haiger. Podopieczna ma 75 lat i jest osobą samotną. Nie ma problemów w poruszaniem się, posiłki spożywa samodzielnie, a potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i zabiegach higienicznych ciała. Pani ma początki demecncji, ale nie jest osobą agresywną, czasami bywa trochę uparta, dlatego poszukujemy cierpliwej opiekunki z doświadczniem w opiece osób z demencją. Codziennie do pomocy przychodzi pielęgniarz, w celu podania lekarstw, Panią Gertrudę odwiedza też syn. Seniorka ma 3 papugi, którymi się zajmuje i do których jest bardzo przywiązana. 

Szukamy osoby z podstawową znajomością j. niemieckiego i doświadczniem w demencji.

Opiekunka będzie miała do dyspozycji: włąsny pokój z dostępem do Interetu, Tv, do najbliższego sklepu ok. 15 min. pieszo.

 

Więcej informacji o ofercie:

 

W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83

mailowo: ajp@ajpartners.pl w tytule AJP/385/150219/BN

osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.