Dodane przez DanzigePflege 22 lutego 2019

Zlecenie do samotnej seniorki niedaleko Szczecina od 15.03

Miejsce pracy: 17034 Neubrandenburg

Od 15.03.2019

Do ustalenia

17034 Neubrandenburg/ niedaleko Szczecina!

1200-1300 €+ Premia Świąteczna

Opiekunka z dobrym niemieckim do seniorki z 17034 Neubrandenburg/ niedaleko Szczecina!

Seniorka urodzona w 1925 r., ma 58 kg, 160 cm, Pflegegrad 4

Podopieczna cierpi na reumatyzm, niewydolność nerek, zespół niespokojnych nóg oraz artrozę. Przychodzi do niej Pflegedienst i podaje leki. Seniorka korzysta z krzesła toaletowego, wymaga zmiany pieluchomajtek, pomocy w ubieraniu, dbaniu o higienę, transferu. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. W domu jest rolator, łóżko dla osób chorych. W zależności od dnia podopieczna bywa apatyczna. Ma zaawansowaną demencję.

Obowiązki: dbanie o dom, zakupy, gotowanie.

Seniorka wymaga gotowości do pomocy w porze nocnej, sporadycznie lub raz w nocy, w zależności od samopoczucia podopiecznej.

Podopieczna ma mieszkanie. Dla opiekunki pokój, Internet. Sklepy blisko, osiągalne pieszo. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Do seniorki regularnie przychodzi fizjoterapeuta.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby niepalące

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry  opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt
0048 696996663
0048 692107099
0048 664450845
info@danzigepflege.eu