Dodane przez Curaform 13 marca 2019

Opiekunka do Pani w ok. Frakfurtu nad Menem 393/01

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 85 lat, 82kg,  172cm

 Choroby:  początek demencji, po zawale, choroby serca, wysokie ciśnienie, stany lękowe

PAni jest samodzielna , trzeba uważać by nie upadła, współpracuje, bardzo zapomina, często powtarza wszystko, komunikatywna , sympatyczna.

Pani jest miła, mieszka w domu wielorodzinnym , w małym mieście  sklepy 5min., komunikacja 3min.

OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, czynnościach toaletowych w tym higiena intymna, ubieraniu i rozbieraniu, Umawianie i towarzyszenie w wizytach lekarskich.  Gotowanie (2 osoby w tym opiekunka), zakupy, pranie, podlewanie roślin.

DLA OPIEKUNKI : pokój z tarasem na ogród,obok odzielna  łazienka, Internet, Flatrate,TV.

Wymagania: pani, z doświadczeniem w opiece , komunikatywny niemiecki .

LOKALIZACJA: Reinheim ( 50km Frankfurt nad Menem )

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 10.04.2019.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec