Dodane przez SowaPflege24 20 marca 2019

Zlecenie dla Opiekunki, 02.04

Miejsce pracy: Fuerth

Stałe zlecenie dla Opiekunki do kobiety

Start: ok. 02.04
Długość pobytu: minimum 6 tygodni

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego
- doświadczenia w opiece
- osoba niepaląca

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka: 1300 euro + 120 euro dodatku za Wielkanoc

Podopieczna:
Wiek: 87 lat
Wzrost: 155 cm
Waga: 56 kg

Mobilność:
- podopieczna porusza się o balkoniku (należy mieć ją pod kontrolą)

Dolegliwości:
- przebyty udar mózgu (w związku z tym ma zawroty głowy)
- cukrzyca (przyjmuje zastrzyki Insulinowe)
- wkładki na nietrzymanie moczu ale także korzysta z toalety

Obowiązki:
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
- pomoc w myciu (podnośnik w wannie)
- mile widziane granie w karty, gry planszowe
- przychodzi pomoc domowa
- pranie, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów itp.

Miejsce:
- dom wielorodzinny
- córka mieszka w tym samym budynku, jest aktywna zawodowo
- do dyspozycji opiekunki oddzielnie wyposażony pokój
- wyżywienie razem z podopieczną
- dostęp do Internetu
- miasto Fürth, położone na Bawarii

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. 735 998 777 lub 29 643 89 63