Dodane przez Curaform 15 kwietnia 2019

Opiekunka do pani w Norymberdze

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ:  Pani 61l, 170cm, 90kg. Podopieczna choruje na raka, jest cewnikowana. Ma wodobrzusze i odmę, jest żywiona pozajelitowo. Jest osobą leżącą, lecz pomaga przy transferach. Przychodzi Pflegedienst kilka razy dziennie. Pani umysłowo jest sprawna. Potrzebuje kompletnej pomocy w toalecie i częściowo w higienie ciała . Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia i pełną nadziei. Interesuje się ogrodem, roślinami, robieniem na drutach.

Warunki pobytowe:  Pani mieszka w centrum miasta, w mieszkaniu 3 pokoje, 1min. do środków komunikacji miejskiej, 5 min. do sklepów na piechotę. Dla Opiekunki : pokój , Internet, TV, Flatrate

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w toalecie, higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przekładanie – zmiana pozycji podopiecznej w łóżku, zakupy, pranie, sprzątanie, podlewanie kwiatów. Okazjonalna praca w nocy.

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka

LOKALIZACJA:  Norymberga

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 23.04.2019.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl