Dodane przez SowaPflege24 17 kwietnia 2019

Zastępstwo na 1 miesiąc, 13.05

Miejsce pracy: Monschau

Stałe zlecenie dla Opiekunki

Start: 13.05

Długość pobytu: 1 miesiąc

Oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego

- doświadczenia w opiece

- prawo jazdy

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- ubezpieczenie

- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka: 1350 euro

Podopieczna:

Wiek: 85 lat

Wzrost: 160 cm

Waga: 50 kg

Mobilność:

- podopieczna porusza się przy pomocy balkonika, lekka pomoc podczas wstawania

Dolegliwości:

- artroza (w związku z tym problemy z żołądkiem)

- demencja (brak agresji)

Obowiązki:

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

- pomoc w myciu

- pranie, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów itp.

- toaleta pod kontrolą opiekunki (w dzień nosi wkładki na nietrzymanie moczu, na noc pieluchomajtki)

Miejsce:

- dom jednorodzinny

- opiekunka ma do dyspozycji dla siebie oddzielne piętro z oddzielną łazienką

- wyżywienie razem z podopieczną

- dostęp do Internetu

- miasto Monschau, położone w Nadrenii Północnej Westfalii

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. 735 998 777