Dodane przez SowaPflege24 17 kwietnia 2019

Zlecenie z podstawowym niemieckim, 08.05

Miejsce pracy: Buchen

Zastępstwo dla Opiekunki

Start: ok. 08.05

Długość pobytu: 2 miesiące

Oczekujemy:

- podstawowej znajomości jęz. niemieckiego

- doświadczenia w opiece

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- ubezpieczenie

- opłacenie + organizację przejazdu

Podopieczna:

 Wiek: 99 lat

 Waga: 50 kg

Wzrost: 160 cm

Mobilność:

- podopieczna porusza się przy pomocy balkonika

Dolegliwości:

- osteoporoza

- Alzheimer (brak agresji)

Obowiązki:

- pomoc w myciu, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

- podopieczną należy położyć spać

- toaleta pod kontrolą opiekunki, wkładki na nietrzymanie moczu

- zakupy, pranie, gotowanie (brak specjalnej diety), prasowanie itp.

- podopieczna przyjmuje krople na sen

Miejsce:

- dom jednorodzinny

- w domu są koty

- podopieczna mieszka sama

- do dyspozycji opiekunki oddzielnie wyposażony pokój

- wyżywienie wraz z podopieczną

- dostęp do Internetu, tel. z połączeniami na Polskę

- miejscowość Buchen, położona w Badenii Wirtembergii liczy ok. 20 tys. mieszkańców

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. 735 998 777 lub 29 643 89 63