Dodane przez Mjcare 06 maja 2019

Opieka w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Praca dla Pani z dobrym językiem niemieckim i doświadczeniem. Do opieki starsza Pani , która jest połowicznie sparaliżowana. Jest głównie osobą leżącą, cała higiena odbywa się na łżóku. Panią trzeba też posadzić na wózek inwalidzki, ale tylko do obiadu i po obiedzie na kawę i spacer. Poza tym czas spędza na łóżku. Wymaga pomocy 2-3 razy w nocy.

Ze względu na pracę nocną nie ma innych obowiązków w domu oprócz opieki. Nie trezba sprzątać, gotować , robić zakupów, prać itd. Wszystkim zajmuje się córka podopiecznej, bardzo dobre, sprawdzone miejsce pracy. Niczego nie brakuje, a córka gotuje bardzo samczenie.

Wyjazd 15.05 do 25.06 stawka miesięczna 1400 euro netto + opłacony przejazd

Więcej informacji tel: 881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.