Dodane przez SowaPflege24 17 maja 2019

Praca dla Opiekunek osób starszych w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekunka Osób Starszych

Wybranym kandydatom oferujemy:
• legalne zatrudnienie
• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
• zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
• elastyczne terminy i zasady pracy

Zakres obowiązków:

• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:

• znajomość jęz. niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
• dobry stan zdrowia

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. 735 998 777