Dodane przez Mjcare 13 czerwca 2019

Opieka w Niemczech do małżeństwa

Miejsce pracy: Niemcy

Do opieki jest 84-letni Pan i Pani.

Pan Gebhard ma przyznaną 4 grupę i waży 72 kg, 168 cm wzrostu.

Pan cierpi na demencję postępującą, inkontynencję. Porusza się z pomocą rolatora. Gorzej słyszy, źle widzi. Orientacja miejscowa i osobowa częściowo zaburzona. Nie ma transferu. Dieta normalna. Praca nocna.

Pani Annemarie ma przyznaną 3 grupę inwalidzką, , waży 95 kg, 171 wzrostu.Pani cierpi na cukrzycę, inkontynencję. Porusza się przy rolatorze. Gorzej słyszy. Nosi okulary i aparat słuchowy. Nie trzeba pomagać przy transferze. Dieta normalna. Nie ma pracy nocnej.

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym na wiosce. W tym samym domu mieszka również córka.

Opiekunka ma swój własny pokój z balkonem, internet, jak również darmowe rozmowy na stacjonarne numery do Polski.

Wyjazd od zaraz do końca lipca-wtedy wraca tez stała opiekunka. Wynagrodzenie 1400-1500 euro w zależności od znajomości języka niemieckiego. 

Więcej informacji pod tel: 881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.