Dodane przez Curaform 07 sierpnia 2019

Opiekunka do Pni w Norymberdze 417/02

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ  :  Pani 94 lata , ze średnią demencją, ma inkontynencję - pampersowana. Pani głównie leżąca, pomaga przy transferach. Pani ma dezorientację co do osób i miejsca, słabo słyszy. Potrzebuje pomocy w higienie ciała oraz spożywaniu posiłków i płynów. Jest osobą sympatyczną. Lubi oglądać telewizję oraz czytać.

Warunki pobytowe:  Pani mieszka w mieszkaniu 2 pokojowym na obrzeżach  miasta, do komunikacji miejskiej 5-10 min, do sklepów 10 min na piechotę, Dla Opiekunki : pokój , Internet,

OBOWIĄZKI:
pomoc w higienie ciała, pomoc w toalecie – zmiana pieluch i podkładek, pomoc w higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w spożywaniu pokarmów i płynów, zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, podlewanie kwiatów

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka , niepaląca

LOKALIZACJA:   NÜRNBERG

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 27.08.2019.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl