Dodane przez CaringP 14 sierpnia 2019

OPIEKUN DO SENIORA OD 20/08 1500 EURO NETTO/MSC

Miejsce pracy: Trier

O nas

Jesteśmy agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech.  Za cel stawiamy sobie maksymalizację zadowolenia Klientów oraz Opiekunek, osiągamy to dzięki współpracy opartej na dialogu,  godnym warunkom pracy i płacy, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz właściwemu dopasowaniu ofert. Czuwamy nad Tobą i komfortem Twojej pracy!

 

Opis zlecenia:

 

Pan Helbert cierpi na Parkinsona, kilka miesięcy temu przeszedł udar, od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Konieczny jest transfer podopiecznego z łóżka na wózek, jest dostępny lift. Podopieczny mieszka wraz ze swoją współmałżonką w domu jednorodzinnym w Trier. Żona podopiecznego nie wymaga żadnej opieki, jest sympatyczną i niekonfliktową osobą. Małżeństwo zatrudnia gosposię, która codziennie robi zakupy, gotuje, sprząta, pierze oraz prasuje. Do dyspozycji opiekuna jest pokój z TV oraz dostępem do Internetu, oddzielna łazienka i WC na poddaszu domu. Podopieczny lubi oglądać TV, czytać książki i gazety, wiersze. Dzień pracy kończy się od 20, noce są spokojne.

 

 

 Wymagane kwalifikacje:

·         dobra znajomość języka niemieckiego

·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi potwierdzone referencjami

 

Oferujemy:

·         legalne zatrudnienie, opłacone składki ZUS

·         dodatkowe ubezpieczenie na czas wyjazdu (ERV)

·         sprawdzone miejsca pracy

·         długość zlecenia dopasowana do dyspozycyjności opiekunki

·         kompleksowa organizacja przejazdu

·         opieka koordynatora na zleceniu i w Polsce

 

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Caring Personnel Sp. z o.o.


www.caringpersonnel.pl


rekrutacja@caringpersonnel.pl


+48 501 708 200

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.