Dodane przez Curaform 21 sierpnia 2019

Opiekunka do Pana w ok. Norymbergii

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO  :  Pan 97l, 170cm, 75kg , ma początki demencji, wspomina ciągle zmarłą w maju żonę, czuje się osamotniony. Porusza się samodzielnie z pomocą drugiej osoby. Korzysta samodzielnie z toalety. W higienie ciała również jest samodzielny. Słabo słyszy i widzi. Jest osobą ugodową, spokojną

Warunki pobytowe:  Pan mieszka w  domu szeregowym 140m2, 5 pokoi, wieś, do sklepów 20 min na piechotę. Dla Opiekunki : 2 pokoje na poddaszu , Internet- będzie , TV

OBOWIĄZKI:
pomoc w myciu, pomoc w higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, gotowanie, pranie, podlewanie roślin, dbanie o czystość domu.

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka , niepaląca

LOKALIZACJA:   FEUCHT ok.NÜRNBERG

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 27.08.2019.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl