Dodane przez Curaform 02 września 2019

Opiekunka do Pana w Erlangen - 411/01

Miejsce pracy: Niemcy, Erlangen

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO : Pan 79 lat, 80 kg/180 cm , PFD przychodzi 1 x dziennie – leki.

Pan średnia demencja, ograniczona pamięć krótkotrwała, myje się samodzielnie, w toalecie samodzielny, potrafi jeść samodzielnie, typ samotnika, uprzejmy, pomocny, lubił muzykę, literaturę, TV, spacery, kino teatr, sztukę.

Warunki pobytowe: Pan mieszkają w domu jednorodzinnym, 100 m2, 5 pokoi, poza centrum miasta, zakupy pieszo 15 min, 1 min na przystanek. DLA OPIEKUNKI: oddzielny pokój 18 m2, osobne WC jest internet, TV.

OBOWIĄZKI: pomoc podczas ubierania, przypominanie o płynach, wizyty lekarskie, zakupy, dbanie o dom, pranie, kwiaty, dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywny niemiecki, niepaląca,

LOKALIZACJA: Erlangen

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 15.09.2019.

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:
Curaform 24 sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-105; kom. 794 409 300
mail: e.labuz@curaform.pl