Dodane przez Curaform 11 września 2019

Opiekunka do Pana w ok. Nürnberg

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO : Pan 93l, 172cm, 69kg, Pan z początkami demencji, po zawale, choruje na serce, jest cukrzykiem, przyjmuje insulinę, ma problemy z krążeniem. Cierpi na niewydolność nerek – jest dializowany. Porusza się samodzielnie z pomocą rollatora, bądź laski. W korzystaniu z toalety stara się być samodzielny, w higienie ciała wymaga wsparcia, w spożywaniu jedzenia i picia samodzielny. Słabo słyszy. Jest osobą komunikatywną, lubi opowiadać o swoim życiu. Bywa uparty. Interesuje się ogrodem oraz oglądaniem telewizji.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym, do komunikacji miejskiej 3 min, do sklepów 6 min na piechotę. Dla Opiekunki : pokój, Internet, TV

OBOWIĄZKI: pomoc w myciu, pomoc w higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, gotowanie, pranie, podlewanie roślin, dbanie o czystość kuchni, łazienki, WC i pokoju podopiecznego.

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka, niepaląca
LOKALIZACJA: NÜRNBERG

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 27.09.2019.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.