Dodane przez CaringP 11 września 2019

Oferta do Podopicznej od zaraz! 1500 euro netto! okolice Hanoweru!

Miejsce pracy: Hanower

O nas

Jesteśmy agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech.  Za cel stawiamy sobie maksymalizację zadowolenia Klientów oraz Opiekunek, osiągamy to dzięki współpracy opartej na dialogu,  godnym warunkom pracy i płacy, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz właściwemu dopasowaniu ofert. Czuwamy nad Tobą i komfortem Twojej pracy!

 

 

Podopieczna jest aktywna zawodowo – pracuje codziennie od 7:30-12:30.
Pani Adele ma 42 lata, mieszka samotnie na wsi w okolicach Hannoveru. Choruje na SM, porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy w transferze, lecz potrafi sama ustać przy balkoniku. Opiekunka miałaby wesprzeć podopieczną w myciu, ubieraniu, toalecie, poruszaniu się oraz prowadzić dom. Podopieczna lubi spędzać czas na rozmowach, wycieczkach i grach. Co weekend odwiedza ją córka.Dostepny Internet, osobny pokój.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

www.caringpersonnel.pl

rekrutacja@caringpersonnel.pl

tel.530-843-127

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.