Dodane przez PlanetaPracy 09 października 2019

Miesięczna oferta/ Samotna seniorka/ 1400 € / ok .Stuttgartu/ kom. niem/ 1400 €

Miejsce pracy: Niemcy

MIEJSCE:

Kornwestheim ok 12 km od Stuttgartu

DATA WYJAZDU:

2019-10-28

DŁUGOŚĆ ZLECENIA:

1 miesiąc

WYNAGRODZENIE:

1400 € netto/ miesiąc

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:

komunikatywny

PODOPIECZNY:

Szukamy Pani z doświadczeniem w opiece i komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Szukamy Pani gotowej na wyjazd od 28.10 do 24.11.

OPIS OFERTY:

Podopieczna ma 59 lat, mierzy 164 cm, waży 70 kg, Mieszka sama. Choruje na stwardnienie rozsiane, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego , transfer przeprowadzany jest za pomocą liftu. Jest założony cewnik. Podopieczna przesypia noce. Plan dnia: ok. godziny 9 , przychodzi Pflegedienst, do południa seniorka ogląda TV, od poniedziałku do piątku przychodzi do podopiecznej fizjoterapeuta. ok. godziny 14 - obiad. Po południu Tv, gra na tablecie, ewentualnie spacer. ok 19 0 przychodzi ponownie Pflegedienst. Do dyspozycji jest oddzielny pokój, dostęp do internetu , Tv. Wynagrodzenie 1400 € + zwrot kosztów podróży.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.