Dodane przez Active-care 10 października 2019

Opiekunka do pani Ursuli od 23.10

Miejsce pracy: Usingen

Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do 77– letniej Pani Ursuli mieszkającego w Usingen (kod pocztowy 61250).

Termin wyjazdu: od 23.10

- zatrudnienie na umowę zlecenie
- organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
- pełne ubezpieczenie
- opłacanie składek emerytalnych
- możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Pacjentka przeszła operację kręgosłupa, ma 2 zastawki w sercu cierpi na migotanie przedsionków. W ostatnim czasie podopieczna upadła i teraz porusza się o wózku inwalidzkim, ale potrafi ustać na nogach. Wymaga wsparcia przy transferowaniu z łóżka na wózek, pomocy przy podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych oraz przy prowadzeniu domu.

Seniorka mieszka w domku jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką oraz dostęp do Internetu.

 

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

telefon: 75-644-08-36
email: info@activecare24.pl
str. internetowa: www.activecare24.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.