Dodane przez CJ.Konik 18 listopada 2019

Praca dla opiekunek które nie znają języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy

Firma Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz

Od 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec

(oferty bez znajomości języka - PRACUJ I UCZ SIĘ JĘZYKA NIEMIECKIEGO).

!!! KAŻDA OPIEKUNKA KTÓRA SIĘ ZGŁOSI  MA GWARANCJĘ ZATRUDNIENIA

Koniecznie sprawdź nas : pracadlaopiekunek24.pl

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem

,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!

Niemieckie rodziny poszukują polskich opiekunek.

Pracuj jako Opiekunka osób starszych i ucz się języka niemieckiego.

Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. To ty decydujesz !

Termin wyjazdu: do uzgodnienia

na 6 lub 8 tygodni

(wyjazdy odbywają się codziennie z miejsca twojego zamieszkania).

Zakres obowiązków:

prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

Wymagania:

- doświadczenie w opiece na osobami starszymi (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób).

- dobry stan zdrowia

- chęci do pracy

Oferujemy:

- Codzienne wsparcie osoby(koordynatora) ze znajomością języka niemieckiego.

- Legalne i bezpieczne zatrudnienie

- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.

- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

- Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom

- Ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu

- Podwójne diety i premie na Święta !!!

- Transport oraz zwrot kosztów podróży

- Opiekę i stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec i Polski

- Nie pobieramy żadnej prowizji, nie ponosisz żadnych kosztów !!!

!!! REKRUTUJEMY OD 2010 ROKU  NA TERENIE CAŁEJ POLSKI !!!

W swojej ofercie posiadamy również zlecenia w opiece ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:

podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym.

(wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy).

Skontaktuj się z nami juz dziś!

DZIAŁ REKRUTACJI

tel.kom. 731 913 716

LUB

- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16

CJ KONIK

ul.Słowiańska 17/1 I piętro

67-200 Głogów

pracadlaopiekunek24.pl