Dodane przez PlanetaPracy 21 listopada 2019

Opieka nad małżeństwem/ 1700 € + 200 € za Święta i Nowy Rok/ Stuttgart

Miejsce pracy: Stuttgart

Miejsce:

Stuttgart

Data wyjazdu:

2019-12-02

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1700 € netto/ miesiąc + 200 € za Święta

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Do opieki jest małżeństwo ( mężczyzna- 86 lat oraz kobieta 84-lata). Senior cierpi na początkującą demencję, parkinsona, alergie pokarmowe, astmę. W domu porusza się o lasce, na zewnątrz na wózku inwalidzkim.

Opis oferty:

Do mężczyzny dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst- pomaga przy higienie. Seniorowi należy pomóc głownie w przebieraniu się, toalecie (krzesło toaletowe). Seniorka cierpi również na początkującą demencję, cukrzycę, niedosłyszy (nosi aparat słuchowy), niedawno złamała nogę- obecnie porusza się przy balkoniku. Pflegedienst dwa razy dziennie podaje jej insulinę. Należy pomóc jej w czynnościach codziennych. Dzieci małżeństwa odwiedzają rodziców w weekendy- pomagają przy opiece. Do dyspozycji jest duży, umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1700 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży + 200 € za Święta i Nowy Rok

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.