Dodane przez PlanetaPracy 02 grudnia 2019

Samotnie mieszkający senior/ od zaraz/ 1300 € + 200 € za Święta i Nowy Rok

Miejsce pracy: Waldmunchen

Miejsce:

Waldmunchen ( 90 km od Ratyzbonyz)

Data wyjazdu:

2019-12-14

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1300 € netto/ miesiąc + 200 € za święta

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest 86-letnia samotnie mieszkający senior. Mężczyzna jest po wylewie, cierpi na początkującą demencję, jest inkontynentny (nosi pampersy- inkontynencja moczowa oraz kałowa).

Opis oferty:

Ze względu na wylew ma problemy z mową. Senior przyjmuje tabletki nasenne, zasypia ok godz. 19-20:00, śpi ok 12 godz. Porusza się przy balkoniku. Należy wesprzeć go całkowicie przy higienie, prysznicu, przebieraniu się. Mężczyzna mieszka sam ( w tym samym domu w oddzielnym mieszkaniu mieszka jego syn). Żona obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii- najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie wróci do domu. Do obowiązków opiekunki należy również zajęcie się gospodarstwem domowym tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1300 € netto/ miesiąc + 200 € dodatku za pracę w Święta i Nowy Rok + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.