Dodane przez Curaform 10 grudnia 2019

Opiekunka do Małż. w FÜRTH ok. Norymbergii 424/02

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH :  Pan 91l, 171 cm, 63kg, Pani 89l, 165 cm, 65kg

Pan jest po wylewie, ma stany lękowe, osłabiony pobytem w szpitalu. Potrzebuje pomocy w skorzystaniu z toalety. Ograniczona mowa, słuch i wzrok. W higienie ciała wymaga wsparcia. Przychodzi Pflege 2 x dziennie do higieny ciała. Jest osobą ciepłą, otwartą.

Pani z chorobami serca, po amputacji nogi, choruje na miażdżycę, porusza się samodzielnie  rollatorem lub na wózku, wymaga wsparcia. Umysłowo sprawna. Potrzebuje pomocy w toalecie – zmiana wkładek. W higienie ciała wymaga pomocy. Posiłki i płyny spożywa samodzielnie. Jest osobą otwartą, pomocną, tolerancyjną. Interesuje się gotowaniem, pieczeniem.

Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym 160 m2, są to obrzeża miasta, do kom. Miejskiej 5-6 min, do sklepów 10 min.  DLA OPIEKUNKI:  mieszkanie na 1 piętrze w pełni wyposażone + własna łazienka ,Internet .

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w korzystaniu z toalety, pomoc w higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w podawaniu posiłków i płynów, przypominanie o przyjmowaniu leków, umawianie i towarzyszenie w wizytach lekarskich, zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów, okazjonalna praca w nocy – pomoc w skorzystaniu z toalety.

Wymagania: Pani, z doświadczeniem w opiece , komunikatywny niemiecki, niepalący,

LOKALIZACJA:  FÜRTH  ok. Norymberga

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 04.01.2020.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl