Dodane przez Curaform 18 grudnia 2019

Opiekunka do Pani w Erlangen 104/02

Miejsce pracy: Niemcy, Erlangen

Poszukujemy Panią do pracy w opiece z komunikatywnym niemieckim. Opis podopiecznej : Pani 87 lat, 85 kg/157 cm z wysokim ciśnieniem, choroby krążenia , choroba wieńcowa. Ograniczenie ruchowe z powodu artrozy, w mieszkaniu porusza się z rollatorem , lekka inkontynencja (nosi specjalne majtki). Potrzebuje pomocy w położeniu się  do łóżka; nogi muszą być podniesione. Charakter: spokojna, cierpliwa, towarzyska, Lubi rozmowy i oglądanie TV.

Warunki pobytowe : Pani mieszka w domu jednorodzinnym ok.100m2 w tym samy domu – osobnym mieszkania- mieszka rodzina Podopiecznej. Dla opiekunki: pokój, internet

OBOWIĄZKI: gotowanie, zakupy, drobne porządki, pranie , prasowanie .Pomoc w codziennej toalecie, przy myciu , ubieraniu i rozbieraniu; kontrola przyjmowania płynów i posiłków.

WYMAGANIA: Pani, niepaląca, komunikatywny niemiecki

LOKALIZACJA: Erlangen ok. Norymbergii

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok  10.01.2020.

Naszym Opiekunkom oferujemy :

• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,107 ; 530 074 204

mail: m. laskowska@curaform.pl