Dodane przez CaringP 14 stycznia 2020

Opiekunka do małżeństwa od 06.02 1500-1600 E, sprawdzone zlecenie

Miejsce pracy: Aachen

O nas

Jesteśmy agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech.  Za cel stawiamy sobie maksymalizację zadowolenia Klientów oraz Opiekunek, osiągamy to dzięki współpracy opartej na dialogu,  godnym warunkom pracy i płacy, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz właściwemu dopasowaniu ofert. Czuwamy nad Tobą i komfortem Twojej pracy!

 

Stan podopiecznych

Małżeństwo mieszka w pięknym domu położonym w dobrej dzielnicy w Aachen. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet. Senior (1,73 m, ok. 64 kg) jest jeszcze całkiem samodzielny, jednak czasem czuje się niepewnie, dlatego wymaga drobnej aktywizacji. Umysłowo sprawny, ograniczony ruchowo potrafi samodzielnie skorzystać z toalety, sam tez dba o higienę ciała. Seniorka ( 1,63 m, ok.53 kg) przebywała na kilkumiesięcznej rehabilitacji w szpitalu po operacji stawu biodrowego. Ma problemy z poruszaniem się- balkonik, anemię, nadciśnienie oraz lekką formę demencji. Do higieny i podawania leków przychodzi służba pielęgniarska. Jest też pomoc domowa.

 

Wymagane kwalifikacje:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

prawo jazdy 

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi potwierdzone referencjami

 

Oferujemy:

legalne zatrudnienie, opłacone składki ZUS

dodatkowe ubezpieczenie na czas wyjazdu (ERV)

sprawdzone miejsca pracy

długość zlecenia dopasowana do dyspozycyjności opiekunki

kompleksowa organizacja przejazdu

opieka koordynatora na zleceniu i w Polsce

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Caring Personnel Sp. z o.o.


 


www.caringpersonnel.pl


 


rekrutacja@caringpersonnel.pl


 


+48 501 708 200

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.