Dodane przez ALHomecare 14 stycznia 2020

Opiekunka osoby starszej w Irlandii. Wynagrodzenie 1650- 2170 eu/mies.

Miejsce pracy: Irlandia, różne lokalizacje

ALHomecare

Jesteśmy przyjazną firmą, w której ludzie pomagają ludziom. Poszukujemy opiekunek oraz pielęgniarek dla osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu paniom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdeczne, troskliwe, wykwalifikowane opiekunki.

Starannie sprawdzamy rodziny, które się do nas zgłaszają. Zawsze przed podjęciem pracy masz wgląd do informacji o podopiecznych (stan zdrowia, zainteresowania, preferencje dietetyczne, zakres obowiązków, zdjęcia, w tym swojego pokoju, domu, podopiecznego). Współpraca z nami jest wyjątkowa, służymy pomocą przez cały okres zatrudnienia, do każdej współpracującej z nami Pani mamy indywidualne podejście. Nie pobieramy od opiekunek żadnych prowizji, nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej, gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

 

WYMAGANIA

·         język angielski – podstawowy/ komunikatywny (koniecznie)- jeśli nie znasz angielskiego dostatecznie dobrze, pomożemy Ci! Napisz do nas i zapytaj o szczegóły

 

·         doświadczenie w opiece nad starszymi osobami

 

·         mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

NASZA OFERTA

Poszukujemy sumiennych, pogodnych pań (preferowany wiek między 30 a 60 lat, ale nie jest to ścisłe wymaganie) mających doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (co najmniej kilka miesięcy) do opieki nad seniorami w ich własnych domach w Irlandii. 

 

Praca wiąże się z zamieszkaniem u danej osoby. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę gwarantującą 24 h wolne w tygodniu, dodatkową wypłatę za nadgodziny, płatny urlop etc.  Pracodawca odprowadza w imieniu opiekuna składki na ubezpieczenia. 

 

Wynagrodzenie miesięczne od 1650 eu do 2170 eu za 35 do 45 godzin pracy w tygodniu (nadgodziny dodatkowo płatne 12eu/h).

 

Zamieszkanie, wyżywienie, dostęp do internetu- bezpłatne!

Wewnętrzne szkolenia- bezpłatne!

Zwrot pieniędzy za lot do Irlandii!

 

Możliwość pracy długoterminowej, np. na minimum 6 miesięcy, albo pracy zmianowej w systemie 2/2 lub 3/3 (2 miesiące pracy, potem 2 miesiące wolnego lub 3 miesiące pracy i potem 3 miesiące wolnego).

 

Podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach, higienie osobistej. Obowiązki zatem to: pomoc przy ubieraniu, higiena osobista, gotowanie, sprzątanie, zakupy.

 

Do dyspozycji pokój prywatny i wszelkie udogodnienia domu, w tym internet, oraz wyżywienie - gratis.

 

Oferujemy pracę w różnych lokalizacjach, na terenie całej Irlandii.

 

Poszukujemy osób zdecydowanych, zaangażowanych, sympatycznych, z doświadczeniem.

 

Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym – konieczna.

Jeśli nie znasz angielskiego dostatecznie dobrze, pomożemy Ci! Napisz do nas i zapytaj o nasze darmowe materiały do nauki angielskiego.

 

Znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany naszą oferta pracy? Poleć naszą agencję i odbierz 150 euro nagrody! Skontaktuj sie z nami i zapytaj o szczegóły.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub krótkiego list motywacyjnego "od serca" na adres: alh.rekrutacja@alhomecare.ie

 

Przeczytaj koniecznie opinie naszych Opiekunek

 

https://www.alhomecare.com.pl/poznaj-nasze-opiekunki/

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Wyślij zgłoszenie na adres: 


alh.rekrutacja@alhomecare.ie


+48 784 530 135

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.