Dodane przez Curaform 21 stycznia 2020

Opiekunka do Pana w ok. Hamburga

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Poszukujemy Pani ze dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO :  Pan 75 lata, 75kg /175 cm;  ma Parkinsona, osłabiony, pampersowany .Porusza się przy wsparciu drugiej osoby, głównie leżący. Pan jest osobą wykształconą o wielu zainteresowaniach.

Warunki pobytowe: Dom jednorodzinny, poza centrum miasta . DLA OPIEKUNKI: oddzielny apartament ,TV, Internet. Praca na zmiany ranną lub popołudniową, godzinowa ok.6-8 godzin dziennie

OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, ubieraniu /rozbieraniu , pomoc w codziennym życiu domowym, pranie, kwiaty , sprzątanie .

Wymagania: pani, z doświadczeniem w opiece z referencjami , z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

LOKALIZACJA: ok. Hamburga

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 10/15.02.2020.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ;  530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl