Dodane przez Herznet24 24 stycznia 2020

Opiekunka. Praca w Esens, ok. Wilhelmshaven. 31.01.2020

Miejsce pracy: Niemcy, Esens

Opis oferty pracy

Praca w Esens, ok. Wilhelmshaven

Termin: 31.01.2020 – 6 tygodni lub dłużej

Stawka: 1200€ + zwrot kosztów podróży

Wymagania: Szukam opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego, osoba niepaląca.

OPIS ZLECENIA

Do opieki seniorka:

– pani, 89 lat, 160 cm, 57 kg, nie nosi pieluch, ma demencję, samodzielnie się myje i ubiera – należy tylko podpatrzeć.

Państwo mieszka w małym miasteczku w domku jednorodzinnym.

WARUNKI MIESZKALNE DLA OPIEKUNKI: Opiekunce jest zapewniony własny pokój, łazienka, internet, TV w pokoju, telefon z kartą na połączenia do PL.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

• przygotowanie posiłków (głównie śniadanie)

• kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów

• pomoc w ubieraniu

Udostępniamy numer telefonu do obecnej opiekunki!

OFERUJEMY

– zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska

– odprowadzanie składek od Średniej Krajowej

– wynagrodzenia na czas – stały kontakt z koordynatorami

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Więcej informacji podam telefonicznie lub w wiadomości prywatnej.

Zapraszam do kontaktu!

-> 668 970 750 (Pon.-Pt. 8-17)

Firma Herznet 24