Dodane przez Curaform 28 stycznia 2020

Opiekunka do Pani w ok. Augsburga

Miejsce pracy: Niemcy, Augsburg

Poszukujemy Pani  ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ:  Pani 64 lata, 80 kg, 168cm ; Pani inkontynencja moczu i kału, rak, stwardnienie rozsiane, depresja. Porusza się z laską lub rollatorem, ryzyko upadku, pomaga w transferach. Ograniczony słuch i wzrok. Samodzielna w jedzeniu i podstawowych czynnościach higienicznych. Pani jest osobą miłą, spokojną. Interesuje się naturą, lubi spędzać czas na powietrzu i oglądać telewizję.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w mieszkaniu 100m2 , 3 pokoje, wieś, komunikacja 5min, sklepy 10min. Dla Opiekunki : pokój, Internet, TV, Flatrate

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie, toalecie, ubieraniu i rozbieraniu się, kontrola przyjmowanych leków i  towarzyszenie w wizytach lekarskich. Gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie. Okazjonalna praca w nocy.

Wymagania: Pani  z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka , może być paląca

LOKALIZACJA:   Egenhofen ( ok. Augsburga )

 TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:  ok. 10.02.2020.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl