Dodane przez PlanetaPracy 25 marca 2020

Samotna seniorka/ od 3.04/ 1500 € + 100 €/ okolice Monachium

Miejsce pracy: Baldham ( okolice Monachium)

Miejsce:

Baldham ( okolice Monachium)

Data wyjazdu:

2020-04-03

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc + 100 € za Święta

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest samotnie mieszkająca 87-letnia seniorka (165 cm, 57 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na niewydolność serca oraz arytmię ( ma ograniczoną sprawność fizyczną).

Opis oferty:

Seniorka porusza się przy rollatorze, NIE wstaje w nocy. Potrzebuje głównie pomocy w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się, prysznic. Należy jej pomóc również w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, TV, możliwość założenia internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + 100 € za Święta + zwrot kosztów podróży.

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.