Dodane przez Avanti.Medic 26 marca 2020

Atrakcyjne zlecenie! Przekonaj się sama! Szukamy opiekunki do pana Juliusa, który mieszka sam.

Miejsce pracy: Albbruck-Buch

OPIS OFERTY

 

Pan Julius 76 lat (84 kg) mieszka sam w domu na wsi blisko szwajcarskiej granicy. Siostra seniora mieszka w sąsiedztwie, brat w tej samej miejscowości. Blisko domu jest mały wiejski sklep (5min. pieszo). Opiekun/opiekunka będzie prowadzić dom (zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie) i pomagać podopiecznemu w codziennych czynnościach. Wymogiem dla opiekuna/opiekunki jest prawo jazdy (zakupy, wizyty u lekarza). Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Pan przez wiele lat był bardzo aktywnym człowiekiem, prowadził restaurację, dlatego potrzebuje osoby która będzie z nim rozmawiać, zorganizuje czas, będzie prowadzić dom.

·         Dla opiekuna/opiekunki jest do dyspozycji pokój, osobne WC, dostęp do Internetu. Telewizor może być zianstalowny w pokoju.

Pan nie ma żadnego stopnia opieki, chodzi przy rollatorze, ale ma problemy z chodzeniem, ma protezę w prawej nodze. Większość czasu spędza w fotelu, przesypia noce, sam korzysta z toalety, częściowo sam sie myje, ma depresję (ma lepsze i gorsze dni).

TERMIN WYJAZDU: Od 04.04. 2020 r. na 1miesiąc. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

 

WYNAGRODZENIE: 1300 EURO

 

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNKI:

 

·         język komunikatywny + prawo jazdy lub dobry język bez prawa jazdy.

·         można palić na zewnątrz

·         opiekunka doświadzona, preferowany wiek 55-60

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Avanti Medic


 


tel. 95 780 0290


 


www.avanti-medi.eu

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.