Dodane przez Avanti.Medic 26 marca 2020

Opiekunka do małżeństwa mieszkającego w domu jednorodzinnym.

Miejsce pracy: Langerwehe

OPIS OFERTY

 

Opiekunka do małżeństwa mieszkającego w domu jednorodzinnym z ogrodem na wsi.

Do zadań opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, lekkie prace w ogrodzie, pomoc podopiecznym przy codziennych czynnościach(higiena osobista, ubieranie). Sklepy oddalone są niecałe 15 minut pieszo.

 

Opiekunka ma do dyspozycji pokój z telewizorem i dostępem do internetu, a także osobną łazienkę.

Pani 84 lata, 170 cm, 48 kg, choruje na osteoporozę, nadciśnienie, ma problemy z sercem i słabo słyszy. Ma przyznany Pflegegrade 3. Podopieczna jest osobą mobilną. Korzysta z rolatora, krzesła toaletowego, krzesła prysznicowego. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy higienie osobistej. Nosi wkładki, ma częściową inkontynencję. Jest na diecie bezlaktozowej. Sporadycznie ma problemy ze snem, ale nie trzeba do niej wstawać. 2 razy w tygodniu przed południem korzysta z dziennej opieki

 

Pan 86 lat, 175 cm, 80 kg, choruje na nadciśnienie, problemy z sercem, jest po udarze, posiada Pflegegrad 4. Jest osobą mobilną, porusza się przy pomocy rolatora, korzysta z krzesła toaletowego i prysznicowego. Potrzebuje pomocy w higienie osobistej. Miewa problemy ze snem, ale również nie trzeba do niego wstawać w nocy.

 

TERMIN WYJAZDU  Od 15.03.2020 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

 

WYNAGRODZENIE: DO 1450 EURO

 

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNKI:

 

Znajomości językowe: dobry j. niemiecki (2/3 według skali niemieckiej).

Prawo jazdy nie jest wymagane.

 

APLIKUJ NA TO STANOWISKOhttps://avanti-medic.eu/oferty/52379-langerwehe-2-osoby

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Avanti Medic


 


tel. 95 780 0290


 


www.avanti-medi.eu

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.