Dodane przez PlanetaPracy 19 maja 2020

Oferta od 4.06/ Opieka nad samotnie mieszkającą 93-latką/ 1400 €/ okolice Dortmundu

Miejsce pracy: Witten

Miejsce:

Witten

Data wyjazdu:

2020-06-04

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1400 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest 93-letnia samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta jest po złamaniu szyjki kości udowej. Obecnie głównie leży (przy pomocy może przesiąść się na wózek inwalidzki).

Opis oferty:

Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na osteoporozę oraz początkującą demencje, jest inkontynentna (inkontynencja moczowa). Należy jej pomóc w czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się, prysznicem. W ciągu nocy zdarza jej się wstać ok 2-3 razy. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu. Poszukuje osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.