Dodane przez PlanetaPracy 19 maja 2020

Oferta od 1.07 do 27.07 ( 3 TYGODNIE)/ Głównie pomoc w domu/ 1500 €

Miejsce pracy: Frondenburg/ Ruhr (20 km od Dortmundu)

Miejsce:

Frondenburg/ Ruhr (20 km od Dortmundu)

Data wyjazdu:

2020-07-01

Długość zlecenia:

3 tygodnie

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest 85-letnia seniorka. Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, ma reumatyzm oraz cierpi na osteoporozę. Nie toleruje fruktozy (je bardzo mało mięsa, żadnych produktów z ziarnami oraz roślin strączkowych).

Opis oferty:

Kobieta sama się myje oraz korzysta z toalety. Mieszka z mężem (mąż jest sprawny, nie wymaga opieki). Do głównych obowiązków należy pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Na miejscu dostępne jest również auto- mercedes klasy B.Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego, czynnym prawem jazdy oraz doświadczeniem w prowadzeniu domu. Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.